Filtr

Šampon na vlasy je přípravek na mytí vlasů. Zbaví vás nejenom nečistoty ve vlasech, ale odstrání také zbytky stylingu a některé i doplní chybějící výživu a hydrataci. Existuje vícero druhů šamponů. Proč? Tak jako vlasy nemá každý stejné, ani stav, barva ani kondice vlasů není stejná.

ŠAMPON PRO VÁS

V naší nabídce profesionálních šamponů naleznete nejenom šampony pre barvené, kudrnaté, mastné, vypadávající, nepoddajné, suché, velmi suché a narušené vlasy ale i vlasy s lupy a silver šampony pro blond a šedivé vlasyNa rozdíl od produktů, které můžete najít v drogeriích, mají profesionální vlasové produkty vysoký obsah výživných látek, speciálně keratin, arganový olej, makadamiový olej, oleje z jadírek vybraných rostlin a některé dokonca i aktivní rostlinné mateřské buňky. U nás naleznete i oblíbené gold šampony. Máme šampony i pro děti a muže. Novinkou pro děti je i šampon na dětské vlásky a sensitivní pokožku lékarenské kosmetiky Th Pharma. Podívejte se i na výhodnou nabídku kosmetických sad. Využitjte naše jedinečné parametrické vyhledávání pro výběr nejvhodnějšího produktu pro Vás. Vyberte si dle názvu produktové řady, typu produktu, konzistence, typu vlasů, i finálního vzhledu. Vyberte si i z celé škály velikostí od těch nejmenších kabelkových až po velké litrové šampony. Dopřejte si i vy krásné, lesklé a zdravé vlasy, které vám zvýší sebevědomí a hrdost.

DOPLŇUJÍCÍ PRODUKTY

Po mytí vlasů šamponem doporučujeme vlasům dodat další výživu prostřednictvím vlasové masky, kondicionéru, různých olejíčků a výživných ampulek a nakonec upravit stylingovými produkty. Většina produktů, které obsahují keratin, je aktivovaná teplem, takže po aplikování výživy je vhodné vlasy vysušit teplem a nastylovat dle potřeby.

VÝROBCI

Dodávame produkty různých výrobců ale doporučujeme hlavně produkty od španělského výrobce TAHE, s kterým máme velké a osobní zkušenosti.

VELKOOBCHOD

Jste kadeřník, kadeřnice, kosmetička nebo obchodní partner, který chce naše produkty prodávat dalším zákazníkům? Zaregistrujte se jako firma, vyplňte IČO a kontaktujte nás. Přidělíme vám salónové (dealerské) ceny.

DALŠÍ INFO

Podívejte se i na šampony na tělo (sprchové gély, gélové šampony). Jestli máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat přes chat okénko na spodku stránky.

 • - 44 %

Sleva 44 %

BK Brazil Keratin Clarifying Shampoo 500ml čistící šampon

momentálně nedostupné

230 Kč 413 Kč 192 Kč (bez DPH)

 • - 35 %

Sleva 35 %

BK Brazil Keratin Clarifying Shampoo 250ml čistící šampón

momentálně nedostupné

157 Kč 242 Kč 131 Kč (bez DPH)

 • - 44 %

Sleva 44 %

BK Brazil Keratin Hydratační šampon Coco s kolagénem a keratínem 500ml

momentálně nedostupné

230 Kč 413 Kč 192 Kč (bez DPH)

 • - 36 %

Sleva 36 %

 • Novinka
 • Náš TIP

Tahe OLEOPLEX-SHAMPOO 500ML

momentálně nedostupné

323 Kč 269 Kč (bez DPH)

 • Novinka
 • Náš TIP

TAHE MAGIC Bx regenerační šampon 300 ml NEW

momentálně nedostupné

357 Kč 297 Kč (bez DPH)

 • - 17 %

Sleva 17 %

TAHE MAGIC Bx set 375ml (šampón 250ml+maska 125ml) na suché a poškodené vlasy

momentálně nedostupné

511 Kč 616 Kč 426 Kč (bez DPH)

TAHE MAGIC Bx PLUS šampon na omlazení a regeneraci 250ml

momentálně nedostupné

324 Kč 270 Kč (bez DPH)

TAHE MAGIC Bx regenerační šampon 250 ml

momentálně nedostupné

357 Kč 297 Kč (bez DPH)

 • Počet na stránku:
 • 15
 • 30
 • 45

Strana 1 z 3    Celkem 45 záznamů